Jako přihlášený uživatel máte možnost nastavit si zobrazení Heureky.

Zobrazit původní Heureku

Xenoblade Chronicles 3D - new Nintento 3DS

67 %

V porovnání cen u tohoto produktu již není zařazen žádný obchod.

Popis produktu

Parametry produktu

Žánr
RPG

Recenze

  Parametry produktu

  Žánr
  RPG

  Popis produktu

  Nová verze nabízí 3D zobrazení a umožňuje hráčům prohlížení map a postav na spodním displeji. Dalším novým přídavkem do hry je bonusový mód, který umožní hráčům zobrazit 3D modely postav a poslechnout si skladby ze soundtracku hry.

  O hře

  Xenoblade Chronicles je epické RPG, které původně vyšlo exkluzivně pro herní konzoli Wii. Pochází z dílen Nintenda a studia Monolith Soft a jak na Wiičku, tak na konkurenčních platformách nemá bratra.

  Příběh

  Děj této hry se odehrává na tělesech Bionis a Mechnonis, které podle legendy zbyly po dvou gigantických postavách, které mezi sebou vedly neúprosnou válku. Válčí také rody, které na obou tělesech žijí. Boje začal rod Mechonů, mechanická stvoření žijící na tělese Mechonis. Snaží se zničit veškerý život na tělese Bionis, jehož obyvatelé proti mechanickým tvorům neměli šanci. To se změnilo v den, kdy se do rukou rodu Homů dostal magický meč Monado, které jako jediná zbraň dokáže Mechonům ublížit. Nyní je tento meč ve vašich rukou a vy se spolu se svými přáteli ze své domácí kolonie vydáváte na epické dobrodružství po obou tělesech, abyste porazili nepřátelé, pomohli ostatním v nesnázích a nastolili opět klid a mír.

  Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

  Hodnocení produktu

  0zákazníků doporučuje produkt
  1zákazník nedoporučuje produkt
  67 %průměr z 3 hodnocení
  5
  2 ×
  4
  0 ×
  3
  0 ×
  2
  0 ×
  1
  1 ×

  Zákazníci nejčastěji zmiňují

  Tento produkt prozatím nemá dostatek hodnocení

  • Nedoporučuje produkt

   10 %

   • Nic
   • Vše

   Ptákovina