Jako přihlášený uživatel máte možnost nastavit si zobrazení Heureky.

Zobrazit původní Heureku

Animal Crossing: Happy Home Designer + Card + NFC

V porovnání cen u tohoto produktu již není zařazen žádný obchod.

Popis produktu

Parametry produktu

Žánr
simulátory

Parametry produktu

Žánr
simulátory

Popis produktu

Jedna z nejoblíbenějších aktivit v sérii her Animal Crossing nyní dostane svou vlastní hru. Bonus! Amiibo kartička s postavami z ostatních dílů AC. Balení obsahuje NFC čtečku potřebnou pro starší typy 3DS/XL. Akční cena do 30.4.2016 Jedna z nejoblíbenějších aktivit v sérii her Animal Crossing nyní dostane svou vlastní hru. S širokou paletou možností mohou nyní hráči vybavit interiéry a exteriéry domů pro stovky zvířecích postaviček a dokonce vytvořit i zahrádku.

Mohou si vybrat, kam dům umístit a následně vybrat jeho styl a barvu střechy, dveří a plotu, než se konečně vrhnou na vybavení místností. Přiložením kompatibilní amiibo kartičky přenesete do hry oblíbené Animal Crossing postavy s jejich specifickými osobnostmi a představami o ideálním vybavení domu.

Balení obsahuje 1 amiibo kartu pro použití se hrou Animal Crossing: Happy Home Designer pro Nintendo 3DS. Tyto karty umožní hráčům přenést do hry své oblíbené postavičky, které znají z předchozích titulů v sérii Animal Crossing a vytvořit jim speciální domov dle jejich představ.

Tento balík dále obsahuje NFC čtečku, tedy zařízení které dokáže přečíst onu amiibo kartičku. Toto balení je nutné zakoupit pouze v případě, že vlastníte starší typ 3DS či 3DS XL. New verze již mají čtečku NFC v sobě a nemusí se tak dokupovat.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Hodnocení produktu

0zákazníků doporučuje produkt
0zákazníků nedoporučuje produkt
0 %průměr z 0 hodnocení
5
0 ×
4
0 ×
3
0 ×
2
0 ×
1
0 ×

Zákazníci nejčastěji zmiňují

Tento produkt prozatím nemá dostatek hodnocení

Produkt zatím nemá žádné recenze.